LPT - Robinsonův ostrov

Letního tábora se zúčastnilo 39 dětí. První den jsme se rozdělili do skupin a seznamovali se. Poté jsme vyráběli oddílovou vlajku a kreslili na rozdané kšiltovky. Po svačině čekalo na děti pět stanovišť s různými hrami. Odpoledne jsme hráli venkovní hry. V úterý jsme byli na výletě v Karlových Varech na Linhartu, kde jsme lezli v lanovém centru. Ve středu jsme se vydali na Laser game a jezdili na elektrokoloběžkách a hoverboardech. Ve čtvrtek jsme se vydali do přírodního parku Prelát v Mariánských Lázních, vzhledem k počasí jsme se museli vrátit dřív a odpoledne jsme strávili na sále hraním her o odměny. V pátek proběhl turnaj ve vybíjené a opět jízda na elektrokoloběžkách a hoverboardech. Tábor si všichni užili a odnesli si spoustu zážitků.