Oddělení přírodovědy

KódNázevZákladní informace
101
Chovatelé I.

Vedoucí: K. Michálková

Cena: 360,-

Počet hodin: 51

Čti více
102
chovatelé II.

Vedoucí: K. Michálková

Cena: 360,-

Počet hodin: 51

Čti více
103
Chovatelé III.

Vedoucí: M. Přibylová

Cena: 360,-

Počet hodin: 51 

Čti více
104
Chovatelé IV.

Vedoucí: P. Doležalová

Cena: 360,-

Počet hodin: 51

Čti více
105
Chovatelé plus

Vedoucí: J. Burianová

Cena: 360,-

Počet hodin: 70

Čti více
106
Kreativní focení

Vedoucí: J. Černá

Cena: 460,-

Počet hodin: 70

Čti více
107
Mladý rybář I.

Vedoucí: S. Havlíková

Cena: 460,-

Počet hodin: 51

Čti více
108
Mladý rybář II. - Parmičky

Vedoucí: F. Havlík

Cena: 460,-

Počet hodin: 51

Čti více
109
Poutníci

Vedoucí: M. Matessová

Cena: 460,-

Počet hodin: 51

Čti více
110
Terapie kresbou

Vedoucí: J. Burianová

Cena: 460,-

Počet hodin: 70

Čti více
111
Tvoříme s prožitkem

Vedoucí: J. Burianová

Cena: 460,-

Počet hodin: 70

Čti více
112
Vaříme lektvary

Vedoucí: V. Kurincová

Cena: 490,-

Počet hodin: 51

Čti více

Oddělení výtvarných, rukodělných a jazykových aktivit

KódNázevZákladní informace
201
Grafický design

Vedoucí: O. Novotná

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

 

Čti více
202
Ilustrace - objev svůj talent

Vedoucí: P. Šetele

Cena: 350,-

Počet hodin: 35

Čti více
203
Klub keramiky pro dospělé

Vedoucí: M. Daňková

Cena: 2500,-

Počet hodin: 70

Čti více
204
Keramika pro školáky I.

Vedoucí: M. Kodýdková

Cena: 800,-

Počet hodin: 70

Čti více
205
Keramika pro školáky II.

Vedoucí: Kateřina Plecho

Cena: 800,-

Počet hodin: 70

Čti více
206
Keramika pro školáky III.

Vedoucí: M. Kodýdková

Cena: 800,-

Počet hodin: 70

Čti více
207
Kouzlo vaření I.

Vedoucí: I. Ondrejková

Cena: 500,-

Počet hodin: 70

Čti více
208
Kouzlo vaření II.

Vedoucí: K. Truhlářová

Cena: 500,-

Počet hodin: 70

Čti více
209
Paličkování I.

Vedoucí: L. Šťovíková

Cena: 1600,-

Počet hodin: 102

Čti více
210
Slizáci

Vedoucí: L. Kottová

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
211
Tvůrčí psaní pro spisovatele

Vedoucí: P. Šetele

Cena: 350,-

Počet hodin: 35

Čti více
212
Na pokec

Vedoucí: L. Dušková   

Cena: 100,-   

Počet hodin: 70

Čti více
213
Na pokec

Vedoucí: L. Dušková

Cena: 100,- 

Počet hodin: 70

Čti více
214
Výtvarná dílna

Vedoucí: Kateřina Plecho

Cena: 500,-

Počet hodin: 70

Čti více

Oddělení sportu

KódNázevZákladní informace
301
Atletika + biatlon přípravka

Vedoucí: J. Hadrava

Cena: 460,- 

Počet hodin: 51

Čti více
302
Atletika + biatlon I.A

Vedoucí: J. Hadrava

Cena: 490,-

Počet hodin: 51

Čti více
303
Atletika + biatlon I. B

Vedoucí: J. Hubený

Cena: 490,- 

Počet hodin: 51

Čti více
304
Atletika + biatlon II.

Vedoucí: J. Hadrava

Cena: 490,- 

Počet hodin: 51

Čti více
305
Florbal začátečník

Vedoucí: K. Pajerková

Cena: 660,- 

Počet hodin: 51

Čti více
306
Florbal pokročilý

Vedoucí: M. Perner

Cena: 760,- 

Počet hodin: 51

Čti více
307
Florbal expert

Vedoucí: M. Perner

Cena: 760,- 

Počet hodin: 51

Čti více
308
Míčové hry

Vedoucí: L. Kottová

Cena: 440,- 

Počet hodin: 35

Čti více
309
Orientační sporty I.

Vedoucí: K. Gregorová

Cena: 640,- 

Počet hodin: 51

Čti více
310
Orientační sporty II.

Vedoucí: K. Rambousek

Cena: 640,- 

Počet hodin: 51

Čti více
311
Pohybové hry

Vedoucí: M. Husáková

Cena: 440,- 

Počet hodin: 35

Čti více
312
Sebeobrana I.

Vedoucí: A. Kaigl

Cena: 460,- 

Počet hodin: 35

Čti více
313
Sebeobrana II.

Vedoucí: A. Kaigl 

Cena: 460,- 

Počet hodin: 35

Čti více
314
Silová cvičení

Vedoucí: O. Novotná

Cena: 440,- 

Počet hodin: 35

Čti více
315
Sportovní hry

Vedoucí: F. Moravec

Cena: 440,- 

Počet hodin: 35

Čti více
316
Stolní tenis I.

Vedoucí: Z. Plachý

Cena: 640,- 

Počet hodin: 35

Čti více
317
Stolní tenis II.

Vedoucí: Z. Plachý

Cena: 640,- 

Počet hodin: 35

Čti více

Oddělení tance, pohybu a předškolních klubů

KódNázevZákladní informace
401
Aerobik I.

Vedoucí: J. Kaiglová

Cena: 420,- 

Počet hodin: 35

Čti více
402
Crazy team

Vedoucí: J. Špačková

Cena: 400,- 

Počet hodin: 51

Čti více
403
Cvičeníčko

Vedoucí: L. Zaschkeová

Cena: 600,- 

Počet hodin: 35

Čti více
404
Discgolf I.

Vedoucí: J. Špačková

Cena: 460,- 

Počet hodin: 51

Čti více
405
Discgolf II.

Vedoucí: V. Novák

Cena: 460,- 

Počet hodin: 51

Čti více
406
Filmaři

Vedoucí: J. Špačková

Cena: 460,- 

Počet hodin: 51

Čti více
407
Klub klubíčko - cvičíme spolu

Vedoucí: M. Nečová

Cena: 200,- 

Počet hodin: 51

Čti více
408
Klub klubíčko

Vedoucí: D. Picková

Cena: 200,- 

Počet hodin: 51

Čti více
409
Klub klubíčko

Vedoucí: M. Nečová

Cena: 200,- 

Počet hodin: 51

Čti více
410
Klub klubíčko

Vedoucí: P. Svobodová

Cena: 200,- 

Počet hodin: 51

Čti více
411
Mini dance

Vedoucí: J. Špačková

Cena: 400,- 

Počet hodin: 51

Čti více
412
Mix dance

Vedoucí: M. Šímová

Cena: 740,- 

Počet hodin: 70

Čti více
413
Roztleskávačky I.

Vedoucí: M. Šímová

Cena: 740,- 

Počet hodin: 70

Čti více
414
Roztleskávačky II.

Vedoucí: M. Šímová

Cena: 740,- 

Počet hodin: 70

Čti více
415
Švihadla

Vedoucí: L. Kottová

Cena: 420,- 

Počet hodin: 35

Čti více
416
Youtuber/Tik tok

Vedoucí: L. Kottová

Cena: 420,- 

Počet hodin: 35

Čti více
417
Zumba

Vedoucí: J. Kaiglová

Cena: 420,- 

Počet hodin: 35

Čti více

Oddělení dopravní prevence, techniky a zážitkových aktivit

KódNázevZákladní informace
501
Drony

Vedoucí: J. Hollý

Cena: 600,- 

Počet hodin: 51

Čti více
502
Hasič

Vedoucí: P. Doubek

Cena: 550,- 

Počet hodin: 51

Čti více
503
Hravá robotika

Vedoucí: R. Schmied

Cena: 550,- 

Počet hodin: 51

Čti více
504
Klub společenských her

Vedoucí: L. Kottová

Cena: 400,- 

Počet hodin: 70

Čti více
505
Lezec pokročilý pro dospělé

Vedoucí: S. Hanzlíková

Cena: 1150,- 

Počet hodin: 51

Čti více
506
Lezec začátečník pro rodiče s dětmi

Vedoucí: M. Faust

Cena: 750,- 

Počet hodin: 51

Čti více
507
Lezeme s jógou

Vedoucí: S. Hanzlíková

Cena: 550,- 

Počet hodin: 35

Čti více
508
Modelář

Vedoucí: M. Plecho a J. Hollý

Cena: 500,- 

Počet hodin: 70

Čti více
509
NERF

Vedoucí: M. Plecho

Cena: 800,- 

Počet hodin: 51

Čti více
510
Paintball I.

Vedoucí: M. Plecho

Cena: 800,- 

Počet hodin: 51

Čti více
511
Paintball II.

Vedoucí: M. Plecho

Cena: 800,- 

Počet hodin: 51

Čti více
512
Parkour I.

Vedoucí: M. Truhlář

Cena: 700,- 

Počet hodin: 51

Čti více
513
Parkour II.

Vedoucí: D. Tumpach

Cena: 700,- 

Počet hodin: 51

Čti více
514
Parkour III.

Vedoucí: L. Kolenič

Cena: 700,- 

Počet hodin: 51

Čti více
515
Parkour IV.

Vedoucí: M. Truhlář

Cena: 700,- 

Počet hodin: 51

Čti více
516
Smarti - Minecraft

Vedoucí: K. Doubek

Cena: 570,- 

Počet hodin: 35

Čti více
517
Smarti - 3D tisk

Vedoucí: K. Doubek

Cena: 600,- 

Počet hodin: 35

Čti více
518
Starší lezec I.

Vedoucí: P. Doubek

Cena: 750,- 

Počet hodin: 51

Čti více
519
Starší lezec II.

Vedoucí: S. Hanzlíková

Cena: 750,- 

Počet hodin: 51

Čti více
520
Stezkou netradičně a plavání I.

Vedoucí: Petr Doubek

Cena: 750,- 

Počet hodin: 51

Čti více
521
Stezkou netradičně a plavání II.

Vedoucí: P. Doubek

Cena: 750,- 

Počet hodin: 51

Čti více
522
Zábavný bouldering pro nejmenší

Vedoucí: S. Hanzlíková

Cena: 550,- 

Počet hodin: 35

Čti více
523
Železniční modelář - děti

Vedoucí: J. Randa

Cena: 450,- 

Počet hodin: 70

Čti více
524
Železniční modelář - dospělí

Vedoucí: M. Strohschneider

Cena: 1700,- 

Počet hodin: 70

Čti více

Uzavřené skupiny

KódNázevZákladní informace
418
Abeceda pohybu I.

Vedoucí: M. Žaludová

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
419
Abeceda pohybu II.

Vedoucí: M. Žaludová

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
215
Angličtina I.

Vedoucí: F. Moravec

Cena: 420,-

Počet hodin: 35

Čti více
216
Angličtina hrou II.

Vedoucí: E. Ježková

Cena: 420,-

Počet hodin: 35

Čti více
525
3D tisk

Vedoucí: P. Mentlík

Cena: 600,-

Počet hodin: 35

Čti více
217
Flétna

Vedoucí: E. Mokrá

Cena: 330,-

Počet hodin: 35

Čti více
318
Florbal

Vedoucí: F. Moravec

Cena: 460,-

Počet hodin: 35

Čti více
218
Hudební kroužek

Vedoucí: E. Mokrá

Cena: 330,-

Počet hodin: 35

Čti více
219
Hravá výtvarka

Vedoucí: S. Tothová

Cena: 400,-

Počet hodin: 51

Čti více
220
Keramika MŠ

Vedoucí: E. Prchalová

Cena: 400,-

Počet hodin: 20

Čti více
221
Keramika MŠ

Vedoucí: E. Prchalová

Cena: 400,-

Počet hodin: 20

Čti více
222
Keramika Svatava

Vedoucí: L. Šťovíková

Cena: 600,-

Počet hodin: 70

Čti více
530-545
Klub dopravní prevence MŠ Sokolov

Vedoucí: I. Donovalová a K. Doubek

Cena: 0,-

Počet hodin: 10

Čti více
526
Klub dopravní prevence ZŠ Sokolov

Vedoucí: L. Havlová a H. Stinglová

Cena: 250,-

Počet hodin: 51

Čti více
527
Klub lezení SŠ

Vedoucí: K. Rambousek

Cena: 280,-

Počet hodin: 35

Čti více
420
Orientální tance

Vedoucí: G. Vodárková

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
421
Orientální choreografie

Vedoucí: G. Vodárková

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
422
Podium I.

Vedoucí: E. Stehlíková

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
423
Podium II.

Vedoucí: E. Stehlíková

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
223
Řemeslné dílny

Vedoucí: E. Korbelová

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
224
Výtvarné tvoření I.

Vedoucí: L. Lídlová

Cena: 400,-

Počet hodin: 35

Čti více
225
Výtvarné tvoření II.

Vedoucí: I. Donovalová

Cena: 400,-

Počet hodin: 51

Čti více
528
Zážitková příroda

Vedoucí: H. Schimmerová a K. Doubek

Cena: 650,-

Počet hodin: 51

Čti více
226
Keramika

Vedoucí: p. Zimmelová

Cena: 600,-

Počet hodin: 70

Čti více
529
Zdravověda

Vedoucí: p. Machalík - Skopalová

Cena: 450,-

Počet hodin: 70

Čti více